بخش های بیمارستان آسیا

بخش های بیمارستان آسیا

ارتقاء کيفی سرانه درمان بر اساس افزايش درصد بهبودی بيماران و متعاقب آن کسب رضايتمندی بيماران، مسئوليت خطيری است که تک تک اعضای بيمارستان آسيا بر دوش خود احساس می کنند.با توجه به بافت جغرافيايی ،اقتصادی و اجتماعي منطقه ای که بيمارستان آسيا در آن واقع شده است، تلاش بيشتری را برای ماندگاری و رقابت مي طلبد.

بیماران بین الملل

بیماران بین الملل

مهمان عزیز و گرامی، به بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی آسیا خوش آمدید. به منظور تسریع و تسهیل در خدمت رسانی و افزایش رضایتمندی شما مهمان گرامی واحدی تحت عنوان IPD ( دپارتمان بیماران بین الملل ) در این مرکز در طبقه اول دایر شده است.

ادامه مطلب
بخش دندان پزشکی

بخش دندان پزشکی

امکانات و تجهیزات بخش دندان پزشکی بیمارستان آسیا امکانات و تجهیزات بخش دندان پزشکی بیمارستان آسیا

ادامه مطلب
بخش زنان و زايمان

بخش زنان و زايمان

بخش زنان و زايمان در واقع يکی از هسته های دپارتمان زنان مي باشد که با بخش نوزادان و اتاق زايمان و اتاق عمل ارتباط مستقيم دارد. بخش زنان،نه تنها يک بخش اختصاصی برای زايمان و سزارين بوده،بلکه بخشی است که در آن کلیه بیماری های مربوط به زنان از قبيل،هيسترکتومی، سيستوسل، رکتوسل، D&C ، زايمان بدون درد، بيماريهای دهانه رحم، و .... در آن بستری شده تحت درمان قرار ميگيرند. ضمنا جراحی بيماريهای زنان، هم به روش جراحی با دستگاه لا پاروسکوپی انجام مي شود.

ادامه مطلب
آزمایشگاه

آزمایشگاه

آزمایشگاه بیمارستان شامل بخشهای نمونه گیری، هماتولوژی، سرولوژی، میکروبیولوژی، بیوشیمی و بانک خون می باشد ...

ادامه مطلب
داروخانه

داروخانه

داروخانه بیمارستان آسیا به صورت شبانه روزی تمامی داروها و ملزومات مصرفی مورد نیاز بیماران را تأمین می نماید.

ادامه مطلب
بخش داخلی

بخش داخلی

امکانات و تجهیزات بخش مغز و اعصاب بیمارستان آسیا امکانات و تجهیزات بخش مغز و اعصاب بیمارستان آسیا

ادامه مطلب
بخش جراحی

بخش جراحی

امکانات و تجهیزات بخش جراحی بیمارستان آسیا امکانات و تجهیزات بخش جراحی بیمارستان آسیا

ادامه مطلب
بخش نوزادان

بخش نوزادان

در بخش کودکان و نوزادان کودکان از يکماه تا شش ساله بستری و تحت مداوا قرار ميگيرند.بخش کودکان ،در واقع بخش اختصاصی بيماريهای داخلی کودکان و بخش اعمال جراحی کودکان محسوب می شوند.در اين بخش ،هم دستگاه فتو تراپی و هم دستگاه های انکوباتور برای نوزادان بالاتر از يک ماه وجود دارد. اتاق های رنگی و نصب پوستر ها و عروسک های رنگی برای جاذبه کودکان بيمار فراهم شده و وجود تلويزيون در هر اتاق،توانسته ذهن بيماران را به خود مشغول دارد.

ادامه مطلب
بیهوشی و رانیماسیون

بیهوشی و رانیماسیون

گروه بيهوشی و رانيماسيون عمده فعاليت خود را در اتاق عمل (به هنگام آغاز تا پايان اعمال جراحی)متمرکز کرده اند،هر چند که ويزيت بيماران مصدوم در بخش ويژه ICU را هم متقبل ميشوند. گروه بيهوشی در بيمارستان آسيا به صورت بر نامه ريزی تيمی به فعاليت مي پردازد و از سه تيم موجود در هفته استفاده مي شود.علاوه بر بيهوشی عمومی(جنرال)،از روشهای لوکال(بی حسي)،اسپانيال(غير عمومی)و....... برای بيماران مختلف استفاده ميشود.(روزانه سه پزشک بيهوشی متخصصدر بيمارستان به طور همزمان مشغول به خد مت مي باشند) در واقع متخصص

ادامه مطلب
CCU

CCU

بخش CCU نيز با بهره مندی از جديدترين وسايل و تجهيزات پزشکی از قبيل: تخت های ديجيتالی همراه با تشک مواج، مانيتورينگ موجود در کنار هر تخت(Tele Monitoring )، دستگاه ونيتلاتور (دستگاه تنفس مصنوعی)، دستگاه الکتروشوک، الکتروکارديوگراف، دستگاه رادیولوژی پرتال، تله مانيتورينگ با قدرت شعاع سيصد متری برای هر بيمار، دستگاه پالس اکسی متری، پمپ انفوزیون (پمپ تنظیم قطرات برای تزریق سرم ) و ......در خدمت رسانی به بيماران گامهای موثری در روند بهبود و نجات جان بيماران برداشته و روند افزایش کيفی فعاليت در آن ب

ادامه مطلب
ICU

ICU

ICUبيمارستان آسيا از پيشرفته ترين تجهيزات از قبيل : تخت های برقی همراه با تشک مواج،(جهت جلوگيری از زخم بستر بيماران)،شش دستگاه ونتيلاتور(دستگاه تنفس مصنوعی)، کنترل ضربان قلب و ريه (متصل به مانيتورينگ مرکزی) در کنار هر تخت، الکترو شک ، دستگاه بلادگز، دستگاه الکترو کارديوگراف، دستگاه راديو لوژی پرتابل، دستگاه های پالس اکسی متری، پمپ انفوزيون(پمپ تنظيم قطرات برای تزريق سرم) و دستگاهای نبولايزر بهره مند ميباشد.

ادامه مطلب
IUI

IUI

بخش iui

ادامه مطلب
اتاق عمل

اتاق عمل

در هر مرکز درمانی اتاق عمل به عبارتی قلب آن بيمارستان ميباشد.اتاق عمل اين بيمارستان مطابق استاندارد های نظام ارزشيابی کشوری بيمارستان ها مي باشد که با جديد ترين تکنولوژی روز بطور 24 ساعته فعال ميباشد:
-فضای فيزيکی،4 اطاق عمل با کليه امکانات،1 ريکاوری مجهز.
-C.S.R که مخصوص اتاق عمل مي باشد.
-انبار و تجهيزات دارويي در اتاق عمل که به طور شبانه روزی مستقر ميباشد.
-پرسنل پرستاری و هوشبری که 24 ساعته آماده انجام وظيفه مي باشد.

ادامه مطلب
رادیولوژی

رادیولوژی

در قسمت راديولوژی علاوه بر راديوگرافی X-Ray ،"فلوروسکوپی" هم وجود داردکه "هيسترو" هم در آن انجام مي شود. علاوه بر رادیو گرافی های روتین، تمامی رادیوگرافی های رنگی و اختصاصی نیز صورت می پذیرد.

ادامه مطلب
فیزیوتراپی

فیزیوتراپی

واحد فيزيوتراپی بيمارستان با امکانات مناسب، بيشتر فعاليت خود را در جهت خدمات رسانی به بيماران بستری متمرکز کرده است. با توجه به تجهيزات جديد،جايگزيني ابزاری همچون دستگاه اولتراسوند به جای دستگاه نيز انجام شده است.( دياترمی بهعلت امواج ماکروويو هم اکنون از رده خارج و منسوخ شده است).در واحد فيزيوتراپی ، طرح انطباق صورت ميپذيرد. اين واحد فقط در طول روز فعال ميباشد.

ادامه مطلب
داروخانه

داروخانه

وجود داروخانه در هر مرکز درمانی جزء واحد های کليدی مي باشد. واحد داروخانه زير نظر مستقيم فنی داروخانه که لزوما يک پزشک داروساز است اداره ميشود. در هر داروخانه، تکنسين های نسخه پيچ تامين و تهيه دارو از قفسه های داروخانه را بر عهده دارند تا با تاييد پزشک مسئول به مراجعه کننده تحويل داده شود. داروخانه بيمارستان، هم به مراجعه کننده گان سرپايي و هم به بيماران بستری خدمات ارائه ميدهد. داروخانه علاوه بر تامين کليه داروهای مورد نياز بيماران بستری، در تامين سایر نياز های بيماران بستری از قبيل انواع

ادامه مطلب
رادیو تراپی

رادیو تراپی

بيمارانی که به علت تومور در بدن،بستری و سپس تحت عمل جراحی قرار گرفته و پاتولوژی نسوج در آنان نشان دهنده وجود توده بدخيم بوده باشد، برای کنترل رشد توده های ناهمگون در بدن، نياز به پرتو اشعه گاما(با دستگاه کبالت)دارند تا به سلامت و طول عمر آنان افزوده شود. به همين منظور پزشک متخصص "راديوتراپيک" تعيين کننده ميزان دريافت اشعه ميباشد. اکثر مراجعه کنندگان به واحد راديوتراپی، بيماران سر پايي هستند. هم اکنون گام های ارزنده ای در جهت تهيه دستگاه شتاب دهنده خطی برداشته شده است. واحد راديوتراپی فقط در طو

ادامه مطلب
همو دیالیز

همو دیالیز

همو دیالیز

ادامه مطلب
(سونوگرافي رنگي(كالرداپلر

(سونوگرافي رنگي(كالرداپلر

سونوگرافی سه و چهار بعدی از جنین دستگاه سونوگرافي از جديدترين نوع آن مي باشد که سونو به روش " کالر دالپر " صورت مي گيرد.( سه بعدی و چهار بعدی از جنین ) در واحد سونوگرافی، اعمال بسته اینترونشنال انجام مي شود. سونوگرافی شامل سونوگرافی های روتين نسوج عمقی و سطحی، ترانس واژينال، کالر دالپر و سه بعدی و چهار بعدی جنين همراه با تهيه CD می باشد.

ادامه مطلب
Day Careبخش بيماران سرپايي

Day Careبخش بيماران سرپايي

Day Careبخش بيماران سرپايي

ادامه مطلب
بخش شيمي درماني

بخش شيمي درماني

بخش شيمي درماني

ادامه مطلب
واحد  اورژانس

واحد اورژانس

وجود واحد اورژانس برای هر بيمارستان و مرکز درمانی جزء نيازهای جدی و استاندارد کشوری است. اورژانس اولين واحدی ميباشد که بيمار و همراهان و به طور کلی ارباب رجوع به آن مراجعه مينمايند و درخواست خود را عنوان مي کنند.در اين واحد ،بر اساس معاينه پزشک مقيم و ويزيت ابتدايي که انجام مي گيرد بيمار مربوطه در سرويس های مختلف بيمارستانی و تخصصی قرار گرفته (ترياژ) و سپس اقدامات لازم و اوليه جهت بيمار آغاز مي گردد. در صورت و يا بهبودی نسبی و تشخيص پزشک مربوطه مرخص و يا در يکی از بخش های بيمارستان بستری مي گر

ادامه مطلب
سی تی اسکن اسپيرال

سی تی اسکن اسپيرال

سی تی اسکن به صورت spiral ميباشد که قدرت نشان دادن از زوايای مختلف را دارد. سی تی اسکن اسپيرال که قادر به انجام انواع سی تی اسکن و HRCT و نيز روشهای اختصاصي نظيرvirtual colonos copy & Bronchos Copy مي باشد. در ضمن تمامی اقدامات اينترو نشنال (روشهای جايگزين به عنوان جراحی بسته) بيوپسی از نقاط مختلف از جمله تيروئيد،پستان،ريه؛مدياستن،مهره ها،غدد لنفاوی،طحال،و...... و نيز تخليهع کيستها و آبها،در ناژپلورال،نفروستومي،PTC و درناژ صفراوی جهت رفع اسداد صفراوی ،بلوکاژ های عصبی ،درمان مواردی از ديسک ک

ادامه مطلب
تصویربرداری

تصویربرداری

یخش تصویربرداری بیمارستان آسیا شامل بخش های رادیولوژی، سی تی اسکن اسپیرال، سونوگرافي داپلر رنگي، عكسبرداري رنگي از اعضاي داخلي شكمي می باشد.

ادامه مطلب
بخش آندوسکوپی

بخش آندوسکوپی

امکانات و تجهیزات بخش آندوسکوپی بیمارستان آسیا امکانات و تجهیزات بخش آندوسکوپی بیمارستان آسیا

ادامه مطلب
بخش قلب و تست ورزش

بخش قلب و تست ورزش

بخش قلب و تست ورزش

ادامه مطلب
تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر (بخارست) , مقابل دانشکده علامه طباطبایی
info@asiahospital.ir
021-88733571 (10 خط)